Satın Alma Kuralları

Merhaba Değerli Üyemiz/ Ziyaretçimiz;

Kullanıcı başına kısıtlama yapmayı istemiyoruz. Ancak yoğun talebi dengelemek ve sürdürülebilir bir sistem oluşturmak adına depolamak yerine ihtiyaç duyduğunda indirme yapmayı tercih edebilirsin. Biz her zaman burada olacağız.❤

Unutmadan sunucu tüketimini dengede tutmak, geliştirmek ve masrafları karşılamak için sadece reklam gösteriyoruz. Henüz sponsorluk arayışına girmedik, bu sebeple masrafları dengede tutmak için tüketimi hep birlikte kontrol etmeliyiz.

Sayfanın en altında tüm kuralları ve politikalarımızı listeledik ancak kısaca bahsetmek istersek;

  • Arkipedia.net içerisinde yer alan her türlü içeriğin hakkı saklıdır.
  • Satın almalar ücretli veya ücretsiz olabilir, bu ilgili sayfada belirtilir.
  • Kişisel bilgileriniz olan Ad, soyad ve e-posta adresinizi doğru girmelisiniz, bu bilgilerin yanlış/ eksik girilmesinden doğacak tüm maddi ve manevi külfet kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Dosyalar spam indirmelerden korunmak için mail adresinize gönderilir. Mail postanızda Adınız, indirme linki ve IP adresiniz yer alır.
  • Dosyaları ihtiyaç dahilinde indirmelisiniz. İndirilen her türlü içerik ve/ veya dosya bilgisayarınızda yada bir depolama türünde 12 saatten fazla süre tutulamaz.
  • Depolama amaçlı indirenlere önce mesaj gönderilir ardından yasaklanır, suistimal edenler hakkında idari işleme başvurulur. (5’den fazla veya peş peşe yapılan indirmeler özellikle kontrole girecektir.)
  • İndirdiğiniz dosya/ dosyalar yalnızca kişisel kullanım için izinlidir. Dosyaları herhangi bir şekilde çoğaltmak, paylaşmak yasaktır.

>> Kullanım ve Kullanıcı Sözleşmesi

>> Gizlilik politikası

>> KVKK Aydınlatma Metni

Tüm veriler açık rızanızla KVKK kapsamında işlenmektedir. Lütfen kurallarımızı ve politikalarımızı dikkate alın, bir dosya satın aldığınızda veya ücretsiz edindiğinizde bu kuralların tamamını okumuş ve kabul etmiş olursunuz.

Saygılarımızla ❤

Türkiye’nin Mimari Platformu