Hakkımızda

2020 yılında kurulan Türkiye’nin Mimari Topluğu aynı yıl içerisinde hizmet vermeye başlamıştır. Mimari Topluluğumuz ülkemizde ve dünyada yer alan mimari konutları, ibadet alanlarını, sosyal tesisleri vb. yapı ve projeleri kullanıcı deneyimi esas alınarak analiz eder ve kullanıcılarına sunar.

İhtiyaç duyacağınız tüm birimleri bir araya getirdik, her kullanıcı topluluğun gelişimi için içerik oluşturabilir ve etkileşimde bulunabilir.

Topluluk olarak Mimari Kavramların açıklandığı sözlük yapılanması ile ansiklopedi oluşturuyoruz. Faydalanmak ve katkıda bulunmak için topluluğumuza katılabilir veya ziyaret edebilirsiniz. Arkipedia Sözlük

Ülkemizdeki mimari soru ve sorunları paylaşıp çözüm arayabileceğiniz soru havuzumuza veya forumlarımıza da göz atabilirsiniz. Arkipedia Soru Sistemi

Platformu kullanan diğer üyeleri görüntülemek, arkadaş olmak ve iletişime geçmek üyeler sayfasına gidebilir, etkileşimde bulunabilirsiniz. Arkipedia Üyeler

Üst Menüde yer alan Hesabım Sekmesi altından profilinizi kontrol edebilir ve düzenlemenizi yapabilirsiniz.

Arkipedia’nın nasıl kullanacağı konusunda aklına takılan varsa yardım masasını ziyaret edebilirsiniz. Yardım masasında tüm hususları açıkladık.

Arkipedia olarak kişisel verilerinizi güvenle saklıyoruz ve hiçbir şekilde 3.taraf kişiler ile paylaşmıyoruz. Bu konuda daha fazla bilgi almak için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.

Topluluk içerisinde içerikler hazırlar iken ve yorumlarda bulunurken bir takım temel kurallara uymanız gerektiğini unutmayın, bu kurallara üye olurken kabul ettiğiniz Kullanım ve Kullanıcı Sözleşmemize göz atarak tekrar ulaşabilirsiniz.

Türkiyenin Mimari Platformuna hoş geldiniz…